Markizy


Osłony okienne mają zasadniczo spełniać dwie funkcje: chronić przed słońcem i światłem oraz dekorować.

Osłony zewnętrzne np. markizy , rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, tzw. screeny lepiej chronią przed negatywnymi skutkami promieniowania słonecznego, ale są znacznie droższe i mniej dekoracyjne niż roletki czy żaluzje wewnętrzne.


Przed nagrzewaniem stanowczo lepiej będzie nas chronić markiza niż roletka z materiału zamontowana wewnątrz. Ponadto jest to wygodne mobilne zadaszenie tarasu.


Moskitiery są montowane na zewnątrz i mają nas chronić przed przedostawaniem się owadów do mieszkania. Oferujemy szeroką gamę moskitier - od zwykłych ramkowych - montowanych na cały sezon letni z możliwoscią demontażu na zimę przez rolowane - otwierane drzwiowe czy plisowane. Wszystkie rodzaje sa odporne na warunki atmosferyczne - wykonane z kształtoników aluminiowych z wytrzymałą siatką.

Nasze markizy występują w wielu różnych odcieniach i wzorach, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Wszystkie markizy cechują się dużą trwałością i odpornością na zniszczenia mechaniczne. Mogą posłużyć przez długi czas, wyglądając wciąż atrakcyjnie. Markizy są szczególnie przydatne w okresie letnim, kiedy mogą doskwierać upały. Niekiedy sprawdzają się także jako osłona przez deszczem. Oferujemy pomoc w doborze najlepszego modelu markizy. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi, dostępnymi u nas produktami.

 

Kontakt


Skontaktuj się z nami!

FASADA BYDGOSZCZ

Pośrednictwo Handlowe

Agnieszka Stempka

Chocimska 15

85-078 Bydgoszcz

 

tel./fax:

52 322 40 11

 

Agnieszka Stempka

695 611 050

 

e-mail:

bydgoszcz@fasada.eu

agaga29@o2.pl

Adres

 

 

 

 

Telefon

 

Telefon

 

Email