Rolety rzymskie, dzień noc


Każde okno wymaga odpowiedniej osłony, aby regulować dopływ światła słonecznego do pomieszczenia, a także by zapewnić mieszkańcom poczucie prywatności. Nie bez znaczenia są także walory dekoracyjne. 

Nasza firma oferuje różnorodne rolety wewnętrzne i żaluzje, wśród których można znaleźć modele odpowiednie do każdego wnętrza. Sprzedajemy przede wszystkim rolety materiałowe, a wśród nich m.in. rolety dzień noc, zwykłe i dachowe roletki oraz klasyczne żaluzje. Nasze produkty występują w szerokiej gamie kolorystycznej oraz wzorniczej, dzięki czemu łatwo można wybrać idealną osłonę. W zależności od stylu wnętrza, ale również funkcji, jaką ma pełnić wybrany artykuł, proponujemy np. rolety dzień noc albo świetnie wykonane żaluzje. W naszym asortymencie mamy też rolety rzymskie. 

Jedno z bardziej funkcjonalnych rozwiązań stanowią żaluzje. Pozwalają całkowicie zasłonić wnętrze. To jednak nie jedyne ich zastosowanie, bowiem żaluzje umożliwiają także częściowe zaciemnienie. Rolety wewnętrzne są z kolei produktami najbardziej popularnymi. Dzięki temu, że występują w rozmaitych barwach, można dopasować rolety do każdego pomieszczenia. Oferujemy zarówno roletki, wykonane z nieco cieńszych materiałów, jak i solidniejsze rolety w mniejszym stopniu przepuszczające światło. 

U nas mogą Państwo zaopatrzyć się w nowoczesne rolety dzień noc. Tym, co wyróżnia takie rolety jest niepowtarzalna estetyka. Rolety dzień noc stale zyskują na popularności i nie ma się co dziwić, bo wyglądają naprawdę wyjątkowo. Bez względu na to, jakie rolety materiałowe Państwo wybiorą, mogą być Państwo pewni, że będą one trwałe i precyzyjnie wykonane, podobnie jak i pozostałe nasze produkty.

 

Galeria

 

Kontakt


Skontaktuj się z nami!

FASADA BYDGOSZCZ

Pośrednictwo Handlowe

Agnieszka Stempka

Chocimska 15

85-078 Bydgoszcz

 

tel./fax:

52 322 40 11

 

Agnieszka Stempka

695 611 050

 

e-mail:

bydgoszcz@fasada.eu

agaga29@o2.pl

Adres

 

 

 

 

Telefon

 

Telefon

 

Email