Rolety zewnętrzne, bramy garażowe


Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się sprzedażą rolet zewnętrznych. Stanowią one coraz bardziej powszechną formę osłony. Rolety zewnętrzne zapewniają wysoki stopień zaciemnienia, dzięki czemu doskonale chronią wnętrza przed nagrzewaniem. Ponieważ są szczelne, nie pozwalają na utratę ciepła zimą. Nasze rolety zewnętrzne stanowią także ochronę antywłamaniową. 

Montujemy rolety na miejscu, gdyż odpowiednia instalacja jest gwarantem perfekcyjnego działania. W naszej ofercie znajdują się rolety zewnętrzne pochodzące od znanego producenta, który nieustannie doskonali technologię produkcji, aby móc zapewnić klientom wyroby najwyższej jakości. 

Rolety zewnętrzne dostępne w naszym sklepie doskonale sprawdzają się zarówno do budynku prywatnego, jak i firmowego. Poza tym, że zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i stanowią doskonałą osłonę, są także bardzo estetyczne. Solidne wykonanie sprawia, że rolety zewnętrzne są często wybierane przez klientów. Dzięki nim światło z zewnątrz nie przedostaje się do pomieszczenia. Rolety zewnętrzne zapewniają także całkowitą prywatność, uniemożliwiając podglądanie przez sąsiadów. W naszej ofercie posiadamy zarówno rolowane bramy garażowe, jak i rolety zewnętrzne stanowiące solidną osłonę okienną.

 

Galeria

Kontakt


Skontaktuj się z nami!

FASADA BYDGOSZCZ

Pośrednictwo Handlowe

Agnieszka Stempka

Chocimska 15

85-078 Bydgoszcz

 

tel./fax:

52 322 40 11

 

Agnieszka Stempka

695 611 050

 

e-mail:

bydgoszcz@fasada.eu

agaga29@o2.pl

Adres

 

 

 

 

Telefon

 

Telefon

 

Email